Otroški pekač za torte

anagerzina  

član od: 29.11.2002

sporočila: 280

tema odprta - 21. dec 2005 7:21 | ogledi: 1.942 | odgovori: 2

Nečakinji sem za božič kupila majhen pekač za torte s premerom 16cm. Ima tudi dno za kolače z luknjo. Zraven bi ji rada dala še kak enostaven recept za torto, biskvit, pa me zanima če kakega poznate. Vsi recepti, ki jih imam so za velik pekač in vsi v dkg, tu bi pa rada en recept (ali več), ki ima mere v žlicah, jogurtovih lončkih,... oz. nekaj da ni treba tehtati in da je za tako velikost pekača. Prosim za pomoč. Hvala!

Ana

harmonija  

član od: 12.8.2003

sporočila: 222

21. dec 2005 8:11

Ojla! S temle biskvitom ne moreš zgrešiti, samo količine ustrezno zmanjšaj, pa bo: http://www.kulinarika.net/baze/recept.asp?ID=2422 S količinami se lahko poigraš in nekaj moke zamenjaš s čokolado v prahu, itd. Lep pozdravček & dober tek harmonija

anagerzina  

član od: 29.11.2002

sporočila: 280

21. dec 2005 14:22

Harmonija, hvala. Bom poskusila to tvojo varjanto ali pa skombinirala nekaj podobnega. Lepe praznike! Ana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?malaga
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti